Спорт

В Україні відбувся перший чемпіонат Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій

Організатором першого чемпіонату Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни виступила Федерація футболу учасників АТО

З 30 травня по 2 червня  2019 року в Києві відбувся перший в новітній історії футболу чемпіонат Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни ЧЄ УБД – 2019.

Про це повідомляє 1NEWS.

Організатором першого чемпіонату Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни виступила Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу «Динамо» (Київ) і Федерації футболу України.

Всеукраїнська ветеранська громадська спілка – Федерація футболу учасників АТО, маючи вже п’ятирічну масштабну всеукраїнську футбольну історію, виходить якісно цього року і на міжнародну футбольну арену. На запрошення Федерації футболу учасників АТО відгукнулися збірні команди ветеранів війни з футболу Норвегії, Данії та Грузії, які планують прийняти участь в цьому чемпіонаті.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close