Спорт

В Казахстані підозрюють українських тенісистів в договірних матчах

У Федерації тенісу України прокоментували усі звинувачення

Міський суд Алмати дозволив букмекерам не виплачувати гравцям ставки за деякі матчі українських тенісистів Олександра Долгополова і Катерини Бондаренко. Про це повідомляє 1NEWS.

Під підозру потрапили два поєдинки, які відбулися 20 серпня 2017 року. У цей день Долгополов програв португальцю Тьягу Монтейру на Winston Salem Open – 3:6, 3:6, а Бондаренко поступилася Ані Богдан з Румунії на Connecticut Open – 2:6, 2:6.

Деякі букмекерські контори запідозрили, що матчі носили договірний характер. Внутрішні правила букмекерських компаній свідчать, що якщо є підозра в договірному матчі, то вони мають право не виплачувати виграш.

Прес-секретар Федерації тенісу України Юрій Сосновський вже прокоментував ситуацію, що склалася.

«Будь-які підозри щодо договірних матчів ми розглядаємо лише в тому випадку, якщо нам надходить інформація від Tennis Integrity Unit (TIU). В даному випадку такої не було – минув рік, а TIU ніяких претензій не висунула. Значить, не знайшли нічого кримінального.

І що дивного в поразці Долгополова від Монтейру? Він йому і раніше програвав. Не підходить стиль гри. І Саша, і Катя (вона – останнім часом) можуть програти будь-кому в будь-який момент.

І що, кожна така поразка розцінюється як договірний матч? Гравці не зверталися до федерації з проханням допомогти їм. Мені залишається лише додати, що ми не вважаємо ці матчі договірними», – розповів Сосновський.

Відомо, що Олександр Долгополов відкидає всі звинувачення.

Джерело: Укрінформ

Back to top button