Спорт

УЄФА затвердила розклад Ліги націй і змінила дати відбірного турніру ЧС-2022

Важливі рішення ухвалені на засіданні виконавчого комітету у Будапешті

У Будапешті відбулося засідання виконавчого комітету УЄФА, членом якого є президент УАФ Андрій Павелко. Було ухвалено ряд важливих для європейського футболу рішень.

Зокрема, змінено дати у календарі відбірного турніру ЧС-2022 у європейській зоні та затверджено розклад фінального турніру Ліги націй-2020/2021, – інформує 1NEWS.

Фінальний турнір Ліги націй УЄФА сезону-2020/2021 буде проведено у жовтні 2021 року: 6—7-го числа пройдуть півфінали, а 10-го — фінал. Три національні асоціації, чиї збірні виступають у групі 1 (Італія, Нідерланди та Польща), заявили про зацікавленість у проведенні вирішального етапу.

У матчах “фіналу чотирьох” трофей розіграють переможці груп Ліги А. Наразі у своїх квартетах лідирують Бельгія, Португалія, Іспанія та Італія. Україна у поточному рейтингу Ліги націй посідає восьме місце.

Зазначається, що у спеціальному релізі УЄФА повідомила, що під час жеребкування кваліфікації ЧС-2022 у зоні УЄФА, дата й місце якого визначиться пізніше, чотири півфіналісти Ліги націй потраплять до груп із п’ятьма учасниками (таких груп буде п’ять із 10-ти, в інших п’яти групах буде по шість збірних) і, відповідно, у жовтневих турах відбору мундіалю участі не братимуть. Дві команди з п’ятого квінтету у ці дати (8—12 жовтня 2021 року) матимуть можливість провести товариські матчі.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button