Спорт

УЄФА вимагає прибрати з футболок збіної України гасло «Героям слава!»

В УЄФА вимагають прибрати з форми збірної України на Євро-2020 гасло «Героям слава». У ньому знайшли політичний контекст. Про це в УЄФА повідомили в коментарі для «РБК-Україна», також про це рішення пише агенція AFP.

В УЄФА заявили, що залишили без змін наявність на формі збірної України карти з Кримом, оскільки діючі кордони держави з анексованим півостровом визнані ООН, а також вітання «Слава Україні», яке було дозволено ще в 2018 році.

Спочатку представники організації не досліджували питання з контекстом відповідного вітання «Героям слава» детально, а після додаткової перевірки нібито виявили, що в ньому є політичний підтекст, а також історичний і мілітаристський сенс.

Через це УЄФА зажадав прибрати фразу з футболок для виступів на Євро-2020.

При цьому AFP пише, що УЄФА вимагає, щоб Україна внесла зміни для форми збірної і видалила «політичне» гасло, яке викликало протести з боку Росії.

 

Прес-аташе головного тренера збірної Микола Васильков підтвердив виданню “Вести” цю інформацію. За його словами, скоріш за все, форма буде перероблятися.

Нагадаємо, раніше в УЄФА казалм, що футболка національної збірної України затверджена згідно з правилами щодо екіпіровки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button