Спорт

УЄФА опубліковала правила проведення футбольних матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи на час пандемії коронавірусу

Озвучені і затверджені вони були на виконкомі у Будапешті

Європейський футбольний союз (УЄФА) опублікував особливі правила проведення та організації матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи під час пандемії коронавірусу на сезон-2020/21.

Про це повідомляє 1NEWS.

У тому випадку, якщо один або декілька футболістів, або членів клубу здадуть позитивний тест на коронавірус, матч відбудеться в заплановані терміни, тільки в тому випадку, якщо місцева влада не накаже всій команді або більшій частині її гравців піти на карантин.

Матч може пройти в затверджений час, якщо в команді доступні не менше 13 гравців зі списку А, включаючи одного воротаря.

Якщо необхідної кількості гравців не набирається, то УЄФА може дозволити перенести матч на інший термін.

Крім того, команда може виставити на гру футболістів, які не були зареєстровані в УЄФА в термін, але за умови, що вони зареєстровані як гравці даної команди в національній асоціації.

У тому випадку, якщо є обмеження влади країни для гостьової команди, приймаюча сторона зобов’язана запропонувати альтернативне нейтральне поле для проведення матчу, яке буде знаходитися на території, що входить до складу УЄФА та дозволить провести матч без будь-яких обмежень для двох команд.

Відповідальність за організацію матчу несе приймаюча сторона.

Якщо господарі не можуть запропонувати альтернативне місце проведення матчу і проведення зустрічі неможливо, то домашньому клубу буде зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.

Джерело: Depo.Сектор

Останні новини

Back to top button