Спорт

Українці завоювали 22 медалі у фіналі Кубка світу з підводного плавання

За підсумками п'яти етапів наша збірна очолила міжнародний рейтинг

У місті Пхукет (Таїланд) пройшли фінальні змагання Кубка світу з підводного спорту, де українська команда завоювала 22 нагороди.

 

За підсумками п’яти етапів наша збірна очолила міжнародний рейтинг, – повідомляє 1NEWS.

У категорії “дорослі” українські підводники здобули у Пхукеті 10 медалей. Олександр Одиноков став найшвидшим в плаванні в ластах на дистанції 800 м та фінішував другим на 400 м. На другу сходинку турнірного п’єдесталу в плаванні в біластах на 50 м піднялася Анна Козир.

Бронзовими призерами змагань стали Євгенія Олейнікова (800 м, плавання в ластах), Артур Артамонов (50 м, плавання в біластах), Яна Трофимець (200 м, плавання в ластах), Крістіна Мусієнко (100 м, плавання з аквалангом), Євген Степанчук (100 м та 200 м плавання в біластах).

Наші співвітчизники також замкнули трійку лідерів у змішаній естафеті 4х100 плавання в ластах.

Окрім того, українки Юлія Чумак та Анастасія Антоняк посіли другу та третю сходинку у жіночому рейтингу за підсумками всіх етапів Кубка світу, а Данило Колодяжний став лідером чоловічого рейтингу.

Серед юніорів українки стали найшвидшими в естафеті 4х100 м (плавання в ластах). Найбільший медальний здобуток має Єлизавета Вакарєва. Спортсменка тричі підкорила найвищу сходинку п’єдесталу Кубка світу серед юніорів на 100- і 200-метрівках плавання в ластах та на дистанції 200 м плавання в біластах.

Вікторія Уварова стала кращою у плаванні з аквалангом на 100 м та плаванні в ластах на 50 м. Окрім того в доробку Уварової срібна нагорода у пірнанні на 50 м.

Дві золоті нагороди до медальної скарбнички додала Вірсавія Березна, здобувши перемогу на дистанції 50 м плавання в біластах, а також на стометрівці плавання в ластах.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close