Спорт

Українського футболіста вигнали з клубу через подорож до Росії

У клубі "Агробізнес" вважають, що Ігор Сікорський своєю демонстративною подорожжю до Росії дискредитував команду, яка підтримує українську армію і допомагає бійцям на передовій

Український футбольний клуб “Агробізнес” звільнив нападника Ігоря Сікорського після його демонстративної подорожі до Росії.

У клубі вважають, що Ігор Сікорський своєю демонстративною подорожжю до Росії дискредитував команду, яка підтримує українську армію і допомагає бійцям на передовій, – інформує 1NEWS.

“Прикро, але сьогодні футбол – це політика. Коли в Україні війна і з передової привозять важкопоранених та убитих, ледь не щодня у різних куточках України ховають Героїв, українська футбольна громадськість не може стояти осторонь, ніби це її не стосується.

Футбольний клуб “Агробізнес” в односторонньому порядку розриває контракт з Ігорем Сікорським у зв’язку з порушенням пункту 3.1.7 розділу 3: “…всебічно сприяти збереженню і підвищенню престижу клубу і команди, не допускати дій, що завдають шкоди їх репутації”, – йдеться в повідомленні.

Також клубна пресслужба продемонструвала скріншот з Instagram футболіста:

У поточному сезоні Першої ліги Сікорський відіграв за команду у 18 матчах, забив 8 м’ячів і зробив 2 результативні передачі.

Наразі “Агробізнес” має 37 очок і посідає 4 місце у турнірній таблиці Першої ліги.

Джерело: ФК “Агробізнес”

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close