Спорт

Українські спортсмени завоювали найвищі нагороди на Blackpool Dance Festival

Українські танцюристи повернулися з найпрестижнішого танцювального фестивалю Blackpool Dance Festival до Києва, повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

За підсумками турніру збірна України завоювала три золоті нагороди.

«Підготовка до наступного Blackpool Dance Festival розпочинається одразу після завершення попереднього. Перемога на змагання такого ґатунку є нічим іншим, як здійсненням своєї спортивної мрії. Ми зіштовхнулися із серйозною конкуренцію. В нашій категорії (до 21 року) брали участь 81 пара танцюристів, тому варто було викладатися. Окрім того, нам довелося відбувати 10-дневний карантин, були проблеми доїхати до Великої Британії, тому ми на повну відчули цей турнір», – поділилися враженнями переможці змагань Blackpool Dance Festival серед танцюристів до 21 року Євгеній Борушко і Єлизавета Мацулевич.

За словами фіналіста цьогорічних змагань Станіслава Портаненко рівень українських танцюристів відчутно зріс. «Blackpool Dance Festival – це найголовніший турнір нашого життя. Дякую вам за те, що ви повернули нам душу. Ще 15 років тому складно було навіть уявити, що Україна матиме таке вагоме представництво на одному з найпрестижніших танцювальних змагань. Зараз, натомість ми займаємо найвищі місця», – сказав фіналіст Blackpool Dance Festival серед дорослих Станіслав Портаненко.

Безпосередньо на заході міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт вручив всім переможцям пам’ятні грамоти. «По іншому бути не може – держава повинна підтримувати спортсменів. Коли спортсмени перемагають на найвищому рівні, то прославляють свою державу, а це найважливіше. Щоб розвиватися, варто брати участь у подібних змаганнях , відчувати конкуренцію – лише так можна покращувати свої навички. Дякую тренерам. Коли спортсмени програють, то не спите ви», – висловився Вадим Гутцайт.

 

 

 

 

Back to top button