Спорт

Українські клуби дізналися суперників по європейському турніру з гандболу

Відбулося жеребкування Європейського кубку ЄГФ з гандболу, у якому взяли участь три українські клуби – “Донбас”, “Одеса” та “Мотор-Політехніка”, передає 1NEWS.

Українські команди потрапили до списку учасників гандбольного єврокубку. Загалом Україна на рівні єврокубків у сезоні 2021/22 буде представлена чотирма клубами – “Мотор” на початку липня дізнався суперників по групі Ліги чемпіонів.

Першим у Європейському кубку ЄГФ виступи розпочне “Мотор-Політехніка” – з першого раунду. “Донбас” та “Одеса” гратимуть з другого раунду відповідно.

“Мотор-Політехніка” у першому раунді зіграє проти норвезького клубу “Беккелагетс”. Сезон 2020/21 норвезька команда закінчила на четвертому місці у чемпіонаті, а на рівні єврокубків востаннє змагалася ще у 2017 році, програвши у попередньому раунді Європейської гандбольної ліги.

Якщо “Мотор-Політехніка” здолає “Беккелагетс”, то у другому раунді зіграє проти австрійського “Фіверса”.

Бронзовий призер чемпіонату України 2021/22 “Одеса” зустрінеться з представником Люксембургу “Гандбол Еш”.

“Гандбол Еш” – чемпіон Люксембургу за підсумками сезону 2020/21. Однак у єврокубках команда програла у попередньому раунді Європейської ліги ЄГФ.

Щодо “Донбасу”, то віце-чемпіон України зустрінеться проти переможця пари між шведським “Алінгсосом” та сербським “Шабацем”.

 

 

 

 

Back to top button