Спорт

Українська біатлоністка розповіла, як могла завершити кар’єру через війну

Українська біатлоністка розповіла, як могла завершити кар єру через війну

Фото: biathlon.com.ua
Любов Кип’яченкова

Любов Кип’яченкова зізналася, що замислювалася про те, аби повісити лижі та гвинтівку на цвях.

Любов Кип’яченкова була близька до того, аби завершити професіональну кар’єру. Як повідомила сама українська біатлоністка, на таке рішення вплинуло вторгнення терористичних військ до нашої держави.

За словами спортсменки, на момент початку повномасштабної війни вона втратила мотивацію.

“Чесно кажучи, на початку війни я була трохи в депресії і втратила в якийсь момент мотивацію. У команду я не потрапила, була на самопідготовці, зарплати не отримувала, жила тільки на стипендію, тому, коли почалася повномасштабна війна, я хотіла покинути спортивне життя.

Але в цей момент у мене була близька людина, яка мене підтримувала і переконала, що я себе ще не реалізувала. За це я їй безмежно вдячна. Це, напевно, був найпереломніший мій момент і, завдяки близьким людям, я його пройшла. На сьогоднішній день мене мотивує свій власний результат і те, що я роблю, мені приносить задоволення. Це, мабуть, один із найважливіших моментів у житті кожної людини”, – наводить слова дівчини Біатлон Україна.

Зазначимо, що 24-річна спортсменка цього сезону не набирала залікові очки на Кубку світу, у заліку Кубка IBU посіла 58 місце.

Нагадаємо, раніше відомий тренер з боксу отримав поранення на фронті і перебуває в реанімації.

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button