Спорт

Українка за 41 хвилину перепливла Босфор і здобула призове місце

Українка Ганна Пасічник, яка брала участь у міжконтинентальному запливі Samsung Bosphorus Crossing Continental Swimming, здобула третє місце серед жінок у загальному заліку, показавши результат 41 хвилина і 20 секунд, передає 1NEWS.

Про це повідомляють організатори змагань – Національний олімпійський комітет Туреччини.

«2465 плавців з 55 країн світу сьогодні взяли участь у 33-му міжконтинентальному запливі Samsung Bosphorus Crossing Continental Swimming – єдиному у світі офіційному змаганні з плавання між континентами – з Азії до Європи», – повідомили організатори.

Перші місця у загальному заліку серед жінок та чоловік здобули турки: плавчиня Ніда Еліз Устюндаг показала результат 40 хв 55 секунду та Полат Узер Турнали – 38 хв 22 секунди.

Українка Ганна Пасічник здобула третє місце серед жінок з результатом 41 хвилина і 20 секунд. Друге місце здобула турчанка Хіляль Зейнеб Сарач, результат якої на секунду менше – 41 хв 19 секунд.

Заплив через Стамбул проводиться Національним олімпійським комітетом Туреччини щорічно, з 1989 року. Дистанція 6,5 кілометрів починається в Калниджі, що на азійській частині Стамбулу та закінчується в парку Куручешме Джеміль Топузлу на європейській частині мегаполісу.

Цьогорічна гонка пройшла без глядачів відповідно до суворих обмежень через COVID-19.

 

 

 

Back to top button