Спорт

Українка виборола “золото” на етапі Кубка Європи з тріатлону

Найсильніша тріатлетка України Юлія Єлістратова виборола перше “золото” в сезоні, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу Федерації тріатлону України.

Юлія Єлістратова не мала собі рівних на етапі Кубка Європи з тріатлону в Константі (Румунія).

“На етапі Кубка Європи на спринтерській дистанції прима українського тріатлону випливла в першій групі, рівно трималася на вело, а вже впродовж заключного виду порадувала нас своїм фірмовим бігом, показавши найкращий час – як на третьому виді, так і загалом”, – йдеться в повідомленні.

“У Мамаї (Константі) вже втретє проводиться етап Кубка Європи, і це для мене друга перемога і третій подіум на цих змаганнях. Хочу висловити подяку меру Житомира Сергію Сухомлину та депутатам за підтримку, завдяки якій я змогла взяти участь у цьому старті й продовжуватиму виступати на наступних. Мета – набирати очки в європейський і олімпійський рейтинги”, – прокоментувала свою перемогу спортсменка.

Наразі Юлія Єлістратова посідає 40 місце в олімпійського рейтингу, що де-факто дозволяє їй розраховувати на ліцензію та з повною впевненістю готуватися до Олімпійських Ігор – вже четвертих у кар’єрі найсильнішої тріатлетки України.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close