Українець Бойко став чемпіоном Європи зі снукеру

Юліан Бойко

Спортсмен проявив себе на турнірі найкраще, завоювавши також індивідуальний приз.

Український снукерист Юліан Бойко став чемпіоном Європи-2023 у дисципліні Shoot Out, який проходив у Болгарії.

Наш спортсмен виграв усі шість поєдинків. У півфіналі він здолав Едена Шарава з Ізраїлю (109:12), а у фіналі обіграв іншого ізраїльтянина Шахара Руберга (44:33).

Бойко також отримав індивідуальний трофей за найкращу серію турніру. Поєдинок із Шаравом українець виграв завдяки сенчурі-брейку у 109 очок.

Зазначимо, що ще два українці – Матвій Лагодзинський та Денис Хмелевський дійшли до 1/8 фіналу. Михайло Ларьков поступився у першому раунді змагань.

Раніше повідомлялося, що на чемпіонаті світу зі снукеру повторили рекорд 15-річної давності.