Україна вперше здобула бронзу на чемпіонаті світу з футзалу

Українська збірна здобула бронзу на чемпіонаті світу з футзалу

Відповідно до результатів матчу збірна України вперше в історії виборює медалі Чемпіонату світу.

Футзальна збірна України вперше в історії виборола бронзові медалі на чемпіонаті світу 2024 року, впевнено перемігши Францію з рахунком 7:1. Про це свідчать результати поєдинку.

У матчі за третє місце українська команда домінувала на полі.

Першим відкрив рахунок Чернявський. Початок 2-го тайму, 2:0 Звари. На 27 хвилині Жук встановив рахунок 3:1, а опісля вже на 29 хвилині Євгеній Жук забив 4 гол для збірної.

Протягом 3 хвилин, Даниїл Абакшик здійснив неймовірний хет-трик у ворота французів і остаточний рахунок 7:1.

Французи відповіли одним голом, тож збірна України здобула першу в історії перемогу на чемпіонаті світу з футзалу, завоювавши бронзові нагороди.

Нагадаємо, молодіжна збірна України U-21 гарантувала собі вихід до фінального раунду ЧЄ-2025. Це сталося після перемоги нашої команди у черговому матчі відбору.

Раніше національна збірна України зазнала другої поразки поспіль у рамках Ліги націй-2024/25, програвши у матчі з Чехією з рахунком 2:3.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp