Україна упустила перемогу над Іспанією на молодіжному Євро-2023

Іспанія – Україна

Українська молодіжка була за чотири хвилини від того, щоб посісти перше місце своєї групи на турнірі.

У вівторок, 27 червня, завершився груповий етап молодіжного чемпіонату Європи 2023 року у групі В.

В останньому матчі зустрілися лідери квартету: Іспанія та Україна вирішували в очному поєдинку, хто займе перше місце.

Незважаючи на те, що головний тренер української молоді Руслан Ротань вирішив виставити резервний склад, “жовто-сині” дуже якісно провели перший тайм.

При цьому навіть вдалося вийти вперед: Олександр Назаренко прорвався правим флангом і навісив на Богдана В’юнника, який головою зблизька відправив м’яч у сітку воріт іспанців.

Джерело: УАФ

Проте одразу після перерви українці пропустили – ще й від самих себе. Після прострілу іспанця Олександр Сирота вибив м’яч, але влучив прямо в Івана Желізка, на рахунку якого виявився автогол.

Більшість тайму Україна нічого не могла вдіяти з Іспанією, але заміни зробили свою справу. За 10 хвилин до кінця зустрічі Данило Сікан заробив пенальті, а Георгій Судаков його реалізував.

Здавалося, що ось вона перемога і перше місце, але вже наприкінці Абель Руїс у штрафному майданчику обіграв Сироту і пробив у дальній кут, відновивши паритет.

За час, що залишився, жодна з команд не змогла вирвати перемогу – суддя зафіксував результативну нічию 2:2, в результаті якої Україна посіла друге місце. У 1/4 фіналу “жовто-сині” зіграють, найімовірніше, із Францією.