Спорт

У столиці відкрили новий спортивний комплекс

Вчора, 26 вересня, відбулося урочисте відкриття спортивного комплексу та нових футбольних полів Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Чемпіон”, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації Футболу України.

“Реконструкція цього спорткомплексу тривала близько року, і зараз тут є всі умови для тренувань та занять футболом як для дітей — хлопчиків й дівчаток, так і для дорослих. Зокрема, основне футбольне поле, 95 на 65 метрів, вистелено сучасним штучним покриттям, а поруч зведені трибуни для вболівальників. Також на території школи облаштовані криті футбольні майданчики”, – розповіли у ФФУ.

Оновлення комплексу сприятиме розвитку та популяризації футболу як у районі, де він розташований (вул. Вербицького, 23), так і в усьому Києві, заявив перший віце-президент ФФУ Олег Протасов.

“У моєму дитинстві ми не могли навіть мріяти про такі умови для тренувань. Лише ступивши на край цього поля, відчуваєш додатковий прилив енергії та бажання займатися футболом, відточувати свою майстерність та брати участь у турнірах! Поза всяким сумнівом, на оновлених полях “Чемпіона” зростатимуть нові футбольні зірки України. Бажаю малечі, яка займається в КДЮСШ “Чемпіон”, успішної спортивної кар’єри та великих футбольних перемог!” – заявив Протасов.

Також, у рамках заходу, ФФУ подарувала вихованцям спортивного комплексу новенькі м’ячі.

“Федерація футболу України планує проводити для дітей на базі спорткомплексу майстер-класи за участю ветеранів футболу, а також запрошуватиме тренерів школи на майстер-класи на НТК ім.В.Баннікова”, – поділилась планами ФФУ.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close