Спорт

У кінці сезону Феттель покине «стайню» Ferrari

Італійська команда Ferrari офіційно оголосила, що не подовжуватиме контракт із 32-річним німецьким автогонщиком Себастьяном Феттелем, інформує 1NEWS.

“Команда Ferrari опублікувала прес-реліз, в якому повідомила про припинення співпраці з Себастьяном Феттелем в кінці цього сезону”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначив керівник італійської команди Маттіа Бінотто, у цього рішення не було якоїсь однієї причини: “…Просто ми, бажаючи один одному виключно добра, прийшли до висновку, що в цей момент для нас буде краще піти різними шляхами”.

Себастьян Феттель зі свого боку зазначив, що “домогтися максимально можливих результатів можна, лише перебуваючи в повній гармонії”.

“Ми ж з командою усвідомили, що після закінчення цього сезону у нас немає бажання продовжувати співпрацю. Фінансовий фактор не зіграв в цьому ролі. Швидше, події останніх місяців змусили в черговий раз замислитися про життєві пріоритети – і найближчим часом я збираюся всерйоз обміркувати своє майбутнє”, – прокоментував ситуацію гонщик.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close