Спорт

У Хусті мобілізували футболіста, клуб просить УАФ втрутитися

У Хусті мобілізували футболіста, клуб просить УАФ втрутитися

Фото: ФК Хуст
Микола Сираш

Представник Першої ліги чемпіонату України поскаржився Андрію Шевченку на дії місцевого ТЦК.

Клуб Першої ліги Хуст звернувся до Шевченка з проханням захистити футболіста від мобілізації. Команда, яка нині бореться за виживання у чемпіонаті просить керівництво УАФ втрутитися в ситуацію навколо Миколи Сираша.

У команді повідомили, що захисника незаконно було доставлено до місцевого ТЦК, після чого звʼязок з ним обірвався.

“Просимо розголосу!

Миколу Сираша – одного з основних гравців ФК “Хуст” – сьогодні, 7 травня, прямо з міського вокзалу забрали працівники ТЦК та доставили до військкомату. На момент затримання футболісту виповнилося 25 років, хоча закон ще не вступив у дію, в славнозвісному Хустському ТЦК свої правила незаконного утримання людей. Звʼязок з футболістом на даний момент відсутній. Подальша доля – невідома.

…Але сьогодні нам доводиться боротися не лише на полі з суперниками, а й з місцевим ТЦК. Чемпіонат України на межі зриву! Команди відмовляються їхати в м. Хуст через дії Хустського ТЦК. Декілька клубів в Україні визнали критично важливими обʼєктами, а їхні гравці, відповідно, отримали бронювання від мобілізації. Чи можливе проведення всеукраїнських змагань, у яких буде брати участь 3 клуби? Що робити іншим клубам? Про яку конкуренцію та розвиток футболу може йти мова? Чи можуть працювати українські професійні клуби в таких умовах?

…Зовнішній ворог прагне знищити нас, нашу мову, культуру, спорт.

Допоможіть врятувати український футбол”, – ідеться в заяві Хуста.

Зазначимо, що Микола Сираш вихованець кропивницької Зірки. На професійному рівні пограв за Чернігів-ШВСМ та Кудрівку. На початку цього року перейшов у Хуст. 7 лютого йому виповнилося 25 років. За новим законом про мобілізацію, який набуде чинності з 18 травня, він підпадає під призов.

Нагадаємо, раніше Дніпро-1 мінімально переміг Кривбас в УПЛ.

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button