Спорт

У Чернівцях відбудеться Чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах

У Чернівцях вперше в Україні проведуть чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах та етап чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

«5-го та 6-го травня на міжнародній трасі «Суперкрос» у Чернівцях відбудеться IV етап чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та III етап чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах. Така подія буде відбуватися вперше в Україні», – йдеться у повідомленні облдержадміністрації.

Це єдиний міжнародний захід світового рівня з технічних видів спорту в Україні, зазначають організатори.

У Чемпіонаті світу візьмуть участь екіпажі переможців національних відборів  з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Люксембургу, Данії, Фінляндії, Литви, Латвії, Чехії, Норвегії, Польші, Молдови, Нової Зеландії та України.

Спортивну подію транслюватиме (окрім українських телеканалів) міжнародний телеканал Motorsport TV.

В рамках проведення міжнародних чемпіонатів з мотокросу починаючи з 4 по 6 травня відбудуться Чемпіонати та Кубки України з автомобільних та мотоциклетних трекових перегонів, мотоболу, велоспорту (ВМХ рейсингу, Крос-кантрі) та розважальні заходи.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close