Спорт

У Білорусі понад 100 спортсменів вимагають визнати президентські вибори недійсними

Всі спортсмени розглядатимуть можливість відмовитися від виступу за національну збірну країни або відмови від організації міжнародних і національних спортивних заходів

У Білорусі понад 100 спортсменів, тренерів і працівників галузі звернулися до влади з відкритим листом, в якому висловили ряд вимог з приводу того, що відбувається в країні.

Про це повідомляє 1NEWS.

Спортивна спільнота вимагає визнати вибори президента недійсними через численні факти фальсифікацій і тиску на виборчі комісії, а також провести повторні вибори президента у відповідності з усіма міжнародними стандартами.

Серед інших висунутих вимог вказані: звільнити всіх громадян, затриманих під час демонстрацій і непричетних до протиправної діяльності, звільнити і реабілітувати всіх політичних в’язнів і припинити протиправну діяльність співробітників правоохоронних органів.

Наголошується, що в разі появи інформації про спроби тиску на тих, хто підписався під цим листом, всі спортсмени розглядатимуть можливість відмовитися від виступу за національну збірну країни або відмови від організації міжнародних і національних спортивних заходів.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button