Спорт

У біатлоністки Підгрушної виникли проблеми зі здоров’ям

Участь капітана збірної України з біатлону Олени Підгрушної у подальших виступах знаходиться під питанням, інформує 1NEWS з посиланням на XSPORT.

Олена Підгрушна після етапу в Кенморі вирушила до Києва для проходження медичного обстеження у зв’язку із виниклими проблемами зі здоров’ям. Старший тренер жіночої команди Андрій Прокунін повідомив, що спортсменка точно пропустить чемпіонат Європи в Раубічах, а рішення щодо її подальшого виступу в сезоні буде прийнято після отримання результатів обстеження.

Орім Підгрушної до Європу повернулися Юлія Журавок, Артем Прима та Сергій Семенов. Ці біатлоністи вирушать на збір до естонського Отепя, де готуватимуться до чемпіонату Європи в Раубічах. Там же наразі, під керівництвом Григорія Шамрая, проводять збір сестри Семеренки і Ольга Абрамова. Анастасія Меркушина і частина чоловічої команди Б тренується в Антгольці.

8-й етап Кубка світу з біатлону проходитиме в Солт-Лейк-Сіті (США) і розпочнеться 14 лютого, а вже 20 лютого в Раубічах відбудуться індивідуальні гонки у чоловіків і жінок в рамках чемпіонату Європи.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close