Тухель прокоментував новий етап для Англії у плейоф ЧС-2026


Англія пробилася до плейоф чемпіонату світу-2026
Головний тренер збірної Англії Томас Тухель запевнив, що його команда виконала необхідне завдання – пробилася до плейоф чемпіонату світу-2026 з футболу.
За його словами, поєдинок проти Панами складався саме так, як англійці цього очікували, адже суперник не був легким.
“Ми стали єдиною командою, якій вдалося створити таку кількість гольових моментів у матчі проти Панами. Кожен виконав свою роботу, і Джуд відіграв у цьому дуже важливу роль. Нам ще є над чим працювати, адже наш агресивний стиль гри вимагає уваги до багатьох деталей. Але тепер турнір фактично починається заново – попереду стадія плей-оф. Ми зберемо всі свої сильні сторони, відновимо сили й розвиватимемо те, що вже маємо. Ми додамо. І чим важливіші будуть матчі, тим сильніше ми гратимемо”, – заявив наставник “трьох левів”.
Нагадаємо, що Англія перемогла Панаму у 3-му турі групового етапу завдяки голам Джуда Беллінгема та Гаррі Кейна (2:0). Останній став найкращим бомбардиром англійської збірної в історії чемпіонатів світу.
Додамо, що Англія вийшла до плейоф ЧС-2026 з першої позиції групи L, обігнавши Хорватію, Гану та Панаму. У наступному раунді англійці зіграють з командою, яка посяде 3-тє місце у групі E/H/I/J/K.














А коли ж нарешті ми почнемо підтримувати своїх національних тренерів так, як це роблять в інших країнах?
Справді цікаво, як нові виклики можуть змінити атмосферу у команді. Англія завжди була серед фаворитів, але чи вистачить їм характеру, щоб подолати ці етапи? Знаючи, які емоції викликає Чемпіонат світу, не можу не хвилюватись за їхній виступ. Чи зможуть вони впоратись із тиском?
Тухель знову виставляє Англію на обговорення, а що з нашими справами? Чому ми завжди залишаємося у тіні? Не розумію, чому всі увагу звертають на закордонні команди, а наші футболісти і далі б’ються в нерівних умовах. Коли вже нарешті почнуть вкладати кошти і зусилля у розвиток українського футболу, а не лише у пусті розмови?