Спорт

Світоліна не змогла пройти у фінал Вімблдону

Сьома сіяна Вімблдону румунка Сімона Халеп прокоментувала переможне протистояння півфіналу із українкою Еліною Світоліною, передає 1NEWS

Сьома сіяна змагань провела матч активно, зі сторони нападу, весь час змушуючи 8-му сіяну Світоліну відбивати м’ячі зі складних ситуацій. Як наслідок в першому сеті Світоліна зуміла забрати до активу лише один гейм, а в другому три – 1:6, 3:6.

Попри однакову кількість невимушених помилок 16:16, Халеп мала 26 активно виграних м’ячів проти тільки 10-ти в українки.

“Світоліна сьогодні була дуже сильною. Вона не віддавала очки просто так. Розіграші були затяжними і потужними, було дуже важко в них триматися. Але я знала, що я готова боротися за кожен м’яч. Я багато разів з нею грала і знала, що вона не знижує ритм. Мені потрібно було боротися, потрібно було триматися. Думаю, я провела один з кращих матчів на траві”, – наголосила румунка.

Також Халеп порівняла свій нинішній рівень із виступом на Вімблдоні в 2014-му році, коли їй вдалося дійти до півфіналу турніру “ВШ” на трав’яних кортах у Великій Британії.

“Можу сказати, що зараз моя гра краща, ніж в 2014-му, коли я вперше вийшла в півфінал. Я можу грати де завгодно проти будь-якої суперниці. У мене більше заготовлених планів. Коли я виходжу на корт, я знаю, як грати з конкретною суперницею. І я вмію міняти те, що не працює в грі”, – додала Халеп.

Додамо, що у фіналі змагань Халеп змагатиметься із 7-кратною чемпіонкою Вімблдону Сереною Вільямс.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close