Спорт

Стало відомо, хто очолить НАТО в Європі

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Стало відомо, хто очолить НАТО в Європі

Стало відомо, хто стане новим командувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі

Генерал Каволі, покликаний у піхоту у 1987 році, служив на різних посадах у Сполучених Штатах, Європі та Азії.


Черговим верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі стане американський генерал Крістофер Каволі і він замінить на цій посаді Тода Волтерса. Про це у вівторок, 3 травня, пише Укрінформ із посиланням на НАТО.


“Північноатлантична рада НАТО оголосила про призначення генерала Крістофера Каволі, сухопутні війська Сполучених Штатів, верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил Альянсу в Європі. Зараз генерал Каволі служить командувачем збройних сил США в Африці”, – йдеться у повідомленні.


Після завершення процесу затвердження на посаді генерал Каволі прийме призначення наступника генерала Тода Волтерса, який представляє Повітряні сили США.


Церемонія передачі повноважень, як очікується, відбудеться влітку у Штабі верховного головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі (Монс, Бельгія).


 


Генерал Крістофер Каволі, армія США, затверджений на посаду Верховного головнокомандувача союзних військ у Європі


nato.int


Крістофер Дж. Каволі – генерал армії США, який зараз є командувачем американської армії в Європі та Африці. Раніше він обіймав посаду командувача армії США в Європі з січня 2018 року до 30 вересня 2020 року. 1 жовтня 2020 він прийняв на себе командування об’єднаним командуванням Європи та Африки.


Генерал Каволі, призваний у піхоту у 1987 році, служив на різних посадах у Сполучених Штатах, Європі та Азії.


Командував 1-м батальйоном 32-го піхотного полку; Бойова група 3-ї піхотної бригади 1-ї бронетанкової дивізії; Навчальне командування 7-ї армії; та 25-а піхотна дивізія.


Служив також заступником командувача Західного регіонального командування в Гераті, Афганістан, та заступником командувача з операцій у 82-й повітряно-десантній дивізії.


Має досвід директора з питань Росії у Об’єднаному штабі; був заступником виконавчого помічника голови Об’єднаного комітету начальників штабів; та директором начальника штабу Координаційної групи сухопутних військ.


Генерал Каволі є офіцером із закордонних справ, що спеціалізується на Євразії. Він володіє італійською, російською та французькими мовами. Має вчені ступені Прінстонського та Єльського університетів.


Раніше МЗС РФ звинуватило НАТО в “опосередкованій війні” та попередило про високу ймовірність розширення зони воєнних дій за межі України.Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button