«Сталь» і «Чорноморець» зіграли внічию у грі аутсайдерів УПЛ

У Києві на стадіоні «Оболонь-Арена» відбувся матч 13-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому «Сталь» зустрічалася з одеським «Чорноморцем», повідомляє кореспондент УНН.

На старті баталії штрафний гостей ледь не завершився голом – Хобленко виграв верхову боротьбу, але пробив близько зі стійкою. «Сталь» відповіла небезпечним дальнім ударом під поперечину – білорус Гутор з труднощами перевів м’яч на кутовий.

Голи відбулися вже по перерві. На дальній закид вперед за спини захисникам «Сталі» відгукнувся Хобленко, який віддав гольову передачу на Васіна – 0:1. Не пройшло десяти хвилин, як Кузик заробив на собі порушення правил в чужій карній зоні. Пенальті прийнявся пробивати Едгар Малакян – кіпер «моряків» вгадав напрямок польоту м’яча, проте дістати його не вдалося – 1:1.

Зауважимо, що обидва клуби перебувають на дні чемпіонату – «Сталь» з 9-ма балами остання, а «Чорноморець» має 10 очок і 11-й рядок.

Як повідомляв УНН, 22 жовтня на НСК «Олімпійський» відбувається матч «Динамо» — «Шахтар».

Джерело: unn.com.ua