Спорт

«Слава Україні! Героям слава!» стало офіційним футбольним гаслом держави

Виконком Української Асоціації Футболу одноголосно підтримав пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник УАФ Андрій Павелко, повідомляє 1News.

За його словами всі 45 членів УАФ проголосували «за».

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу.

«На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням! Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!», – додав Павелко.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що УЄФА вимагає прибрати з нової форми збірної України з футболу напис “Героям слава!”.

Перед цим футбольна організація затвердила форму української збірної з картою, яка включає в тому числі окупований Крим.

Павелко направився в Рим, аби узгодити нову форму української збірної, в тому числі і з гаслом «Героям слава».

Back to top button