«Шальке» за участі Коноплянки отримав четверту перемогу в Бундеслізі

«Шальке» футболіста збірної України Євгена Коноплянки в 8-му турі німецької Бундесліги завдав виїзної поразки «Герті». Протистояння відбулося у Берліні за присутності 50 590 глядачів на стадіоні «Олімпійський», передає кореспондент УНН.

Гельзенкірхенцям для завоювання позитивного результату допомогло вилучення наприкінці першого тайму нападника «Герти» Харагучі. 26-річний японець, перебуваючи у центрі поля, стрибнув у ноги візаві, за що отримав пряму червону картку.

Чисельну більшість гості реалізували в другій частині протистояння завдяки пенальті Горетцки, а також голу Бургшталлера, який обікрав суперника біля чужої карної зони і пробив голкіпера Ярштайна – 2:0.

Варто відзначити, що Є.Коноплянка почав зустріч на лаві запасних, однак з’явився на полі на 67-й хвилині, змінивши марокканця Аміне Харіта. Результативними діями Коноплянка не відзначився.

Додамо також, «Шальке» з 13 очками піднявся на 5-ту позицію Бундесліги. «Герта» з залишилась із 9 очками – 12-та.

Джерело: unn.com.ua