Шахтар програв Поліссю у другому турі УПЛ

Чоботенко – автор переможного гола у ворота Шахтаря

Діючі чемпіони України зазнали першої невдачі у сезоні вже на самому старті першості.

Полісся сенсаційно обіграло Шахтар у напруженому матчі другого туру української Прем’єр-ліги. Діючі чемпіони України приймали суперника на номінально домашньому стадіоні Лівий берег у Києві.

Зазначимо, що “гірники” погано провели перший тайм, результатом чого став пропущений м’яч від житомирського клубу –  Чоботенко замкнув навіс із кутового.

У другому таймі Шахтар спробував відігратися, утім на заваді постійно ставав голкіпер гостей Волинець. У підсумку гра так і завершилась з рахунком 1:0 на користь Полісся.