Спорт

Російський шахіст вважає, що Крим – це Україна

Тепер на батьківщині йому погрожують кримінальною відповідальністю

22-річний російський шахіст Данило Дубов, який став напередодні чемпіоном світу зі швидких шахів, вважає півострів Крим українським.

Про це сказав сам спортсмен, – повідомляє 1NEWS.

“У Санкт-Петербург не приїхали кілька українців – напевно, вони вважають проведення цього чемпіонату в Росії ганебним. Я по кримському питанню цілком на боці України. Але для мене шахи просто важливіші за політику. Розумієте, можна говорити про військову агресію і так далі, але, як не крути, Росія – це країна з величезними шаховими традиціями, і вони були й будуть. Проведення турніру в Росії – це саме для шахів непогано. Я люблю свою країну, але, безумовно, останнім часом приводів для гордості у нас менше. Це правда. Але, тим не менше, мені суб’єктивно здається, що іміджу шахів не шкодить проведення турніру в Росії”,- сказав Дубов.

Експерт ради з розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ Вадим Манукян вже закликав притягнути шахіста до кримінальної відповідальності.

“Мені вперше соромно за те, хто у нас став від Росії чемпіоном світу з шахів. Президент Росії всього пару годин тому його привітав з перемогою і раптом такий плювок в бік нашої країни. І якби ж то висловив думку, ні, він повністю підтримав Україну в питанні Криму, без всяких думок”, – написав кремлівський пропагандист на своїй сторінці в соцмережі.

Мануккян вважає, що своєю заявою Дубов підтримує заклики про повернення Криму Україні, тому його потрібно покарати як мінімум за статтею про сепаратизм.

Джерело: Чемпіон

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close