Спорт

Промоутер висловив думку щодо шансів Вордлі на реванш з Дюбуа

Едді Гірн оцінив шанси Вордлі на реванш з Дюбуа

Відомий промоутер Едді Гірн висловився про можливий реванш між Даніелем Дюбуа (23-3, 22 КО) та Фабіо Вордлі (20-1-1, 19 КО).

Гірн впевнений, що обидва боксера погодяться на повторну зустріч і поділився своїми думками стосовно потенційного результату.

“Я вважаю, що Вордлі активує пункт про реванш. Я пережив подібну ситуацію, коли Ентоні Джошуа програв Енді Руїсу. Тоді всі говорили: ‘Вам не слід цього робити, його впевненість постраждає, йому потрібен ще один бій’, але справа в тому, що у тебе лише одна можливість скористатися пунктом про реванш, інакше він зникає. Фабіо Вордлі має шанс знову поборотися за титул чемпіона світу в надважкій вазі.

Не зрозумійте мене неправильно, фізично це був складний бій, і я вважаю, що реванш буде дуже небезпечним, але він може його виграти. Він може. Хоча, напевно, буде андердогом, але заради титулу чемпіона світу, якщо він у формі, на мою думку, варто ризикувати. Я впевнений, що вони скористаються пунктом про реванш”, – зазначив Гірн.

Нагадаємо, що їхня перша зустріч відбулася 9 травня, коли “Динаміт” переміг технічним нокаутом у 11 раунді в бою за титул WBO.

У контрактах боксерів передбачено пункт про реванш. Даніель Дюбуа вже висловив готовність ще раз зустрітися на рингу зі своїм співвітчизником.

3 Comments

  1. А може, Вордлі просто вирішив влаштувати шоу для фанатів? Чи це новий спосіб підтримувати інтригу в боксі?

  2. Цікаво, що промоутер так впевнений у шансах Вордлі. Може, він знає щось, чого ми не знаємо? А може, просто сподівається на диво? Реванш завжди непередбачуваний, але тут, здається, є багато питань, на які не так просто знайти відповіді. Чи справді у Вордлі є можливість взяти реванш, чи це лише мрії?

  3. Ну, якщо Вордлі знову вийде на ринг, сподіваюсь, у нього хоча б план Б буде.

Back to top button