Прем’єр-ліга: «Олімпік» вирвав перемогу у «Олександрії»

Заключний, третій ігровий день 12-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги продовжився у матчем між футболістами донецького "Олімпіка" та "Олександрії".

Зустріч "Олімпіка" та "Олександрії" на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського завершилася мінімальною перемогою номінальних господарів поля — донеччан — 1:0, повідомляє Укрінформ.

Автором вирішального голу наприкінці зустрічі став 24-й річний півзахисник "Олімпіка" Іван Брікнер, який відзначився на 88-й хвилині.

У неділю також зіграють  одеський "Чорноморець" і київське "Динамо" (гру о 19.30 покаже телеканал "2+2").

Результати інших матчів:

"Шахтар" (Донецьк) — "Ворскла" (Полтава) — 3:2

голи: Марлос (21-ша хвилина), Факундо Феррейра (36, 82) — Юрій Коломоєць (42, 57);

"Сталь" (Кам'янське) — "Зоря" (Луганськ) — 0:1

гол: Василь Прийма (57);

"Верес" (Рівне) — ФК "Маріуполь" — 1:1

голи: Сергій Борзенко (65) — Андрій Тотовицький (80);

"Зірка" (Кропивницький) — "Карпати" (Львів) — 0:0.

Турнірне становище команд: "Шахтар" — 31 очко (після 12 матчів), "Динамо" — 24 (10), "Ворскла" — 21 (12), "Олімпік" — 20 (12), "Верес" — 18 (12), "Маріуполь" — 16 (11), "Зоря" — 14 (12), "Зірка" — 10 (12), "Олександрія" — 9 (12), "Карпати" — 9 (12), "Сталь" — 8 (12), "Чорноморець" — 6 (11).

Джерело: ukrinform.ua