Спорт

Понад 200 тисяч людей вимагають скасувати Літню Олімпіаду в Токіо

Вимога скасування Олімпійських ігор в Токіо викликана через небезпеку для здоров’я, оскільки в Японії високий рівень захворювання на коронавірус

Понад 200 тисяч осіб підписали онлайн-петицію з вимогою скасувати Літні Олімпійські ігри в Токіо.

Про це інформує 1NEWS.

В петиції зазначається, що вимога скасування Олімпійських ігор в Токіо викликана через небезпеку для здоров’я, оскільки в країні високий рівень захворювання на коронавірус.

Зокрема, у Токіо, Осаці та інших регіонах Японії діє режим НС через зростання захворюваності на COVID-19. Також фіксуються нові штами. Як передають японські ЗМІ, режим НС діятиме до 11 травня, але існує велика ймовірність його продовження.

Петиція адресована голові Міжнародного олімпійського комітету Томасу Баху, голові Міжнародного Паралімпійського комітету Ендрю Парсонсу, міністру у справах Олімпіади Тамає Марукаві, голові оргкомітету Олімпійських ігор в Токіо Сейко Хасімото і губернатору Токіо Юріко Коїке.

Згідно з опитуваннями, приблизно 70-80% японців вважають, що ігри потрібно скасувати або перенести. Однак організатори Олімпіади та Міжнародний олімпійський комітет (МОК) наполягають, що ігри відбудуться відповідно з оголошеним графіком.

Олімпійські ігри в Токіо повинні були пройти з 24 липня по 9 серпня 2020 року. Через пандемію змагання були перенесені на рік.

Олімпійські ігри відбудуться в період з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Паралімпійські ігри — з 24 серпня по 5 вересня. При цьому назва Ігор “Токіо-2020” буде збережено.

Джерело: УНН

Back to top button