Спорт

ПФЛ передали повний пакет комерційних прав

За підсумками наради між членами Центральної ради ПФЛ і делегованими членами клубів Першої та Другої ліг України була прийнята низка рішень, спрямованих на “перезавантаження” організації в частині маркетингової стратегії, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу ПФЛ.

Підсумком цього процесу стане збільшення присутності нижчих чемпіонатів країни в медіа шляхом нарощування обсягів виробництва контенту для широкої аудиторії вболівальників.

Головною тезою наради стала передача комерційних і маркетингових прав від УАФ під управління ПФЛ, що дозволить створити єдину централізовану платформу з просування бренду організації, на якій буде продукуватися контент, що, в свою чергу, призведе до збільшення і зосередження цільової аудиторії на окремо взятому ресурсі.

Відзначається, що в рамках активного впровадження програми “перезапуску” буде проведено редизайн офіційного сайту ПФЛ, який є базовим інструментом комунікації.

Також, заплановано переформатування офіційного YouTube-каналу ПФЛ і ексклюзивне розміщення на ньому онлайн-трансляцій всіх матчів змагань Першої та Другої ліг.

Передбачено і створення додаткового сучасного контенту, спрямованого на популяризацію як змагань, так і клубів учасників.

Крім того, планується запуск і перезавантаження офіційних соціальних сторінок ПФЛ як засобу оперативної комунікації з уболівальниками.

“Думаю, не варто зайвий раз підкреслювати, що єдиним і головним шляхом до безхмарного майбутнього нашого улюбленого виду спорту є спільна робота. Якщо готові будемо чимось жертвувати і проявляти солідарність, то змагання ПФЛ зможуть подолати всі перешкоди і вийти на новий більш якісний рівень”, – зазначив з цього приводу Президент ПФЛ Олександр Каденко.

 

 

 

 

Back to top button