Спорт

Паріматч для гравців з України

Букмекерська контора Паріматч стала ближчою до українських бетторів після виходу оновленої ігрової платформи з україномовним інтерфейсом. Навігація, функціональність та її особливості залишилися незміненими. Як і раніше, букмекерська контора Париматч для гравців з України пропонує чимало приємних акцій, великі джек-поти, високі коефіцієнти та швидку реєстрацію. Нова покращена ігрова платформа щомісяця притягує нових користувачів. Щоб задовольнити їх цікавість та допомогти обрати кращого букмекера для ставок на спортивні події, детальніше проаналізуємо переваги Паріматч.

Функціонал та переваги ігрової платформи Парі Матч

Зареєстровані на ігровій платформі Паріматч для гравців України клієнти БК можуть укладати парі на передматчі та у Live, грати в ТОТО та ігрові автомати у казино-онлайн https://versii.if.ua/news/oglyad-bk-pari-match/. Контора приймає ставки типу — система, ординар, експрес. Новий сайт букмекера з легкістю може конкурувати з міжнародними платформами. Має інтуїтивну навігацію, завдяки візуальній орієнтованості ресурсу, комфортне розміщення функціональних розділів та цілодобову підтримку користувачів. Букмекер для зручності бетторів пропонує декілька способів поповнення рахунку та виводу виграшів.

Переваги ігрової платформи Паріматч:

 • на сайті представлені майже всі види спорту;
 • гравцям запропоновано розширений розпис подій;
 • TVBet, BetGames;
 • постійно оновлюються розділи «Результати» та «Статистика»;
 • гравці можуть налаштовувати роботу з особистим кабінетом та сайтом;
 • БК регулярно пропонує клієнтам бонусні програми, акції;
 • на сайті програма лояльності, компенсація податку;
 • чесна виплата виграшів без затримок з боку Паріматч;
 • можливість запросити VIP-парі;
 • доступність FreeBet;
 • комфортна трансляція матчів в режимі онлайн;
 • опція CushOut з продажу ставки та ін.

Нова ігрова платформа Паріматч для гравців України швидше завантажується, тягне під час використання менше ресурсів комп’ютера. Вона зручна та зрозуміла, пропонує широку лінію з віртуального та кіберспорту. Також гравцям доступні спеціальні ставки на культурні, соціальні, політичні події та кіно.

Як почати робити ставки та вигравати?

Гра на гроші можлива лише після реєстрації гравця на сайті БК Паріматч. Створити особистий кабінет можна і через мобільний додаток, версію ігрової платформи для пристроїв під управлінням ОС Android, iOS. Реєстрація відбувається за допомогою жовтої кнопки у верхньому кутку сторінки «Реєстрація». Користувачеві потрібно вводити актуальні персональні дані без помилок. Після активації профілю через посилання в автоматично створеному листі від БК Паріматч (якщо для реєстрації обрано e-mail) або SMS-повідомлення з кодом (якщо для реєстрації обрано номер телефону) можна проходити верифікацію гравця.

Щоб на ігровій платформі Паріматч для гравців України зробити ставку, треба:

 1. Відкрити особистий кабінет беттора на сайті (у додатку).
 2. У лівому меню обрати вид спорту, потім дисципліну та турнір.
 3. У центральному блоці сайту обрати матч, клацнути по коефіцієнту.
 4. У правій частині з’явиться автоматично сформований купон для ставки.
 5. Обрати у купони тип парі.
 6. Заповнити поле з сумою ставки.
 7. Натиснути «Зробити ставку».

Якщо гравець укладає парі через мобільний додаток Паріматч, тоді він може скористатися опцією «Швидка ставка». У верхній частині купону треба змінити положення бігунка з неактивного на активний. Після виграшу ставки гроші зараховуються на депозитний рахунок миттєво.

Способи поповнення рахунку та виводу коштів

Щоб клієнтам було зручно працювати з конторою Паріматч, букмекер пропонує декілька варіантів виводу виграшів та поповнення депозиту. А саме:

 • поповнити клієнтський рахунок — Visa, MasterCard, ADVCash, термінали України;
 • вивід коштів — Visa, ADVCash, MasterCard, оператори зв’язку (Київстар, Водафон, Lifecell).

Ці варіанти доступні при виборі гривні як валюти особистого рахунку. Перед створенням платежу потрібно з’ясувати мінімальну та максимально доступну суму транзакції. Наприклад, мобільні платежі здійснюють на суму від 5 грн. Гроші з’являться на картці миттєво або через 2-5 годин (максимальний строк транзакції 3 доби).

Останні новини

Back to top button