Паралімпіада: український плавець Трусов здобув “золото” і встановив рекорд

Паралімпіада: український плавець Трусов здобув золото і встановив рекорд

Андрій Трусов

Український спортсмен у фіналі зміг покращити свій попередній результат і досяг фінішу за 26,38 секунди.

Український спортсмен Андрій Трусов здобув золоту медаль Паралімпіади на 50-метрівці вільним стилем (клас S7) і встановив світовий рекорд.

Українець у фінал 50-метрівки дібрався з результатом 27,31 секунди. Такий результат став паралімпійським рекордом.

Вже у фіналі український спортсмен зміг покращити свій результат. Він досяг фінішу за 26,38 секунди. Такий показник є світовим рекордом.

Колумбієць Карлос-Даніель Серрано-Сарате, що посів друге місце, фінішував за 27,60 секунди.

Раніше ми писали, що український плавець Антон Коль став бронзовим призером Паралімпійських ігор 2024 у запливі на 50 м на спині в класі S1