Спорт

Палац спорту з лижною гіркою на даху з’явиться у Львові

У Львові розробляють проектну документацію на будівництво Палацу спорту. У виконкомі затвердили проект будівництва на проспекті Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові), інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу міської ради.

 

Нещодавно ЛКП “Палац ігрових видів спорту” оголосило новий тендер на будівництво спорткомплексу на Сихові. Зазначимо, що тендер був оголошений у 2018 році, але був зупинений у зв’язку з потребою коригування проекту.

Місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс. У 2017 році було проведено Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві “Сихів”. Переможцем конкурсу стала ТАМ “Кудін”. Цей проект запропонував рішення використати дах цієї споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів.

У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Палац ігрових видів спорту складатиметься з 4 ігрових залів: баскетбол – трибуни на 2 513 глядачів; волейбол – трибуни на 198 глядачів; регбі – трибуни на 237 глядачів; гандбол – трибуни на 228 глядачів.

ЛКП “Палац ігрових видів спорту” виділено земельну ділянку розміром 1,87 га для будівництва палацу спорту.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close