Спорт

Олімпійський комітет США закликав МОК перенести літні ігри в Японії

Олімпійський і параолімпійський комітети США після опитування 1780 спортсменів американської збірної закликали Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відкласти проведення літніх ігор у Токіо, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Ми вдячні 1780 спортсменам збірної США за те, що вони поділилися з нами своїм голосом і внесли чесний внесок у вирішення питань, пов’язаних із COVID-19 і токійськими іграми (…). Наш найважливіший висновок із цієї широкої реакції спортсменів полягає в тому, що навіть якщо нинішні значні проблеми у сфері охорони здоров’я може бути усунено до кінця літа, величезні порушення в тренувальному середовищі, допінг-контролі й процесі кваліфікації не можна подолати задовільним чином. У зв’язку з цим нині як ніколи очевидно, що варіант відтермінування є найбільш перспективним, і ми закликаємо МОК вжити всіх необхідних заходів, щоб гарантувати безпечне і справедливе проведення ігор для всіх учасників”, – ідеться в заяві, розміщеній на сайті комітету.

Раніше прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе визнав, що токійські Олімпійські й Паралімпійські ігри, можливо, доведеться відкласти, якщо вони не зможуть відбутися в “повному обсязі”.

Як повідомляють японські ЗМІ, 24 березня Абе планує провести телеміст із главою МОК Томасом Бахом. До розмови приєднаються голова оргкомітету Олімпіади в Токіо Есіро Морі та губернатор Токіо Юріко Коїке. Токіо планує попросити МОК якнайшвидше ухвалити рішення про те, як варто проводити ігри в умовах пандемії коронавірусу.

Раніше Бах заявляв, що остаточне рішення про можливе перенесення літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо буде ухвалено через чотири тижні. Водночас МОК відкинув варіант повного скасування ігор.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close