Спорт

Олімпіада-2022 в Пекіні – чим завершився виступ українських спортсменів – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Зокрема у змаганнях з гірських лиж українська спортсменка зійшла з дистанції

На Олімпійських іграх у Пекіні сьогодні українські спортсмени змагалися у гірських лижах, лижному двоборстві та санному спорті. Про результати виступів повідомив УНІАН.

Як зазначається, українка Анастасія Шепіленко у гірських лижах (слалом) виступила невдало у першій спробі і не кваліфікувалася у другу. Тож, 21-річна спортсменка змушена була зійти з дистанції.

При цьому, у змаганнях з лижного двоборства представник України Дмитро Мазурчук у стрибках з трампліна зайняв 35-те місце з результатом 87 метрів та отримав 82,5 бали. А під час початку гонитви на десять кілометрів український спортсмен відставав від проміжного лідера на три хвилини двадцять дві секунди. Так, Мазурчук фінішував на 36-му місці.

Водночас, у санному спорті у змаганнях двійок Ігор Стахів та Андрій Лисецький у першій спробі подолали трасу за 59,983 секунди та показали 14-й результат із 17 учасників. Однак, друга спроба завершилася для українського тандему 15-м підсумковим місцем.

1News за темою: Олімпіада-2022: У російських фігуристів можуть відібрати золоті медалі через допінг

Нагадаємо, що сьогодні чеська сноубордистка Вендула Гоп’якова потрапила до лікарні після того, як на трасі під час виступу на Олімпіаді-2022 зіштовхнулася з росіянкою Крістіною Пауль.

Так, чешка під час гонки в 1/8 фіналу сноуборд-кросу виїхала на борд Пауль, після чого впала.


Джерело

Back to top button