Спорт

Олімпіада-2022 – спортсмени України показали гарний результат в санному спорті – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Українські санкарі Ігор Стахів та Андрій Лисецький на Олімпіаді-2022


Суспільне

Українські спортсмени Ігор Стахів та Андрій Лисецький вибороли 15-е місце

Україна показала найкращий результат за останні 16 років на Зимових Олімпіадах у двійці в санному спорті. Українські спортсмени Ігор Стахів та Андрій Лисецький зайняли 15-е місце у Пекіні. Про це повідомило “Суспільне”.

Як зазначається, змагання у двійках були передостанніми на Олімпіаді-2022. При цьому, програму олімпійського турніру з санного спорту закриватимуть команди, включно з українською збірною.

Так, Стахів та Лисецький дебютували на Олімпійських іграх. Зокрема у рейтингу Кубка світу з санного спорту український екіпаж посідав 20-е місце.

Усього на Олімпіаді-2022 змагалися 17 парних екіпажів, що дало українській команді шанс показати найкращий результат за останні 16 років. Відомо, що востаннє у топ-15 український екіпаж потрапив на Іграх у Турині – Андрій Кісь та Юрій Гайдук посіли 14-е місце.

При цьому регламент змагань передбачав два заїзди.

Зокрема у першому українська команда показала 14-й результат. Однак, у другій спробі санкарям не вдалося покращити свій результат.

Водночас медалі за призові місця отримали: Тобіас Вендль та Тобіас Арльт (Німеччина) – 1-е місце, Тоні Еггерт та Саша Бенекен (Німеччина) – 2-е, Томас Штой та Лоренц Коллер (Австрія) – 3-є.

1News за темою: Чеську сноубордистку госпіталізували після зіткнення з росіянкою на Олімпіаді-2022

Нагадаємо, що сьогодні на Олімпійських іграх у Пекіні українські спортсмени змагалися у гірських лижах, лижному двоборстві та санному спорті.

Українка Анастасія Шепіленко у гірських лижах (слалом) виступила невдало у першій спробі і не кваліфікувалася у другу. Тож, 21-річна спортсменка змушена була зійти з дистанції.


Джерело

Back to top button