Спорт

Олімпіада-2022 – команда України показала гарний результат з санного спорту – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Українські санкарі Ігор Стахів та Андрій Лисецький на Олімпіаді-2022


Суспільне

Так, Україна посіла 11 місце із загальним часом 3:09.604

На Олімпійських іграх-2022 у Пекіні у санному спорті команда збірної України посіла 11 місце. Про це повідомило “Суспільне”.

Як зазначається, усього у змаганнях брали участь 14 команд.

При цьому змагання відбувалися у форматі естафети: кожна з команд мала пройти по три заїзди – один за одним стартували жіноча й чоловіча одиночка, а за ними – двійка. Для передачі естафети необхідно було на фініші торкнутися до пристрою (в цьому випадку із зображенням олімпійських кілець) над головою, після чого наступні учасники отримували сигнал, що можна стартувати – перед ними відкривалися ворота.

Зокрема Україна виступала в складі Юліанни Туницької (в особистій першості посіла 21 місце), Антона Дукача (22-е місце) та пари Ігоря Стахіва й Андрія Лисецького (15-е).

Відомо, що Україна посіла 11 місце із загальним часом 3:09.604.

А медалі в цьому виді спорту дісталися командам Німеччини, Австрії та Латвії

1News за темою: Олімпіада-2022: Гірськолижник Ковбаснюк показав другий найкращий результат України в історії зимових Ігор

Нагадаємо, що вчора Україна показала найкращий результат за останні 16 років на Зимових Олімпіадах у двійці в санному спорті. Українські спортсмени Ігор Стахів та Андрій Лисецький зайняли 15-е місце у Пекіні.

Усього на Олімпіаді-2022 змагалися 17 парних екіпажів, що дало українській команді шанс показати найкращий результат за останні 16 років. Відомо, що востаннє у топ-15 український екіпаж потрапив на Іграх у Турині – Андрій Кісь та Юрій Гайдук посіли 14-е місце.


Джерело

Back to top button