Спорт

Олімпіада-2022 – Букмекери оцінили перспективи України виграти медалі на зимовій Олімпіаді в Пекіні – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Цей прогноз невтішний


Фото з відкритих джерел

Україну представлять на зимовій Олімпіаді в Пекіні 45 спортсменів. Букмекери оцінили шанси нашої збірної на медалі. Про це повідомляє “Новое время”. 

Як зазначається, українські спортсмени змагатимуться у 12 видах спорту. За прогнозами букмекерів пердставники жовто-синьої збірної, швидше за все, не завоюють жодної медалі. Коефіцієнт на те, що українські спортсмени залишаться без медалей – 1,70, а на те, що виграють хоча б одну нагороду – 2,08. Тобто, шанси України не виграти жодної медалі більші, ніж завоювати хоча б одну нагороду.

1News за темою: “Олімпійські ігри-2022”: Де в Україні дивитися змагання

Найбільше золотих медалей прогнозують Норвегії, коефіцієнт якої на перемогу в загальному заліку оцінюється в 1,25. Друге місце з коефіцієнтом 7,5 прогнозують Німеччині, а третє команді ОКР (Росії) – 11. Також у топ-5 фаворитів входять Канада та США, успіх яких оцінюється коефіцієнтами 12 та 15 відповідно.

Нагадаємо, 2 лютого, в Китаї розпочалася триденна естафета олімпійського вогню перед початком зимових Ігор-2022. Полум’я пронесуть 1 200 смолоскипоносців.

Також повідомлялося, що у Пекіні розпочалися перші змагання Олімпійських ігор-2022, попри те, що офіційне відкриття відбудеться лише через два дні. 


Джерело

Back to top button