«Олімпік» мінімально переграв «Олександрію»

Передостанній поєдинок програми 12-го туру Української Прем’єр-ліги пройшов у Києві на стадіоні ім. Лобановського. «Олімпік» з рахунком 1:0 переграв «Олександрію», передає кореспондент УНН.

У дебюті зустрічі іспанський легіонер донеччан Моха дальнім ударом поцілив у поперечину. Натомість гості відповіли гострою атакою – навіс Старенького мав переправляти у ворота Бацула, однак півзахисник примудрився не потрапити у площину воріт з кількох метрів. Під завісу тайму «олександрійці» могли відкривати рахунок, однак голкіпер господарів зреагував на удар Пономара.

Апогей протистояння відбувся на 88 хвилині. М’яч за метрів 10 відскочив на Івна Брікнера. Півзахисник прийняв його на груди і з лівої ноги запустив «свічку». М’яч від поперечини влетів у сітку воріт – 1:0 на користь «Олімпіку».

Варто відзначити, що в турнірній таблиці «Олімпік» на 4-й сходинці з 20 очками. «Олександрія» має 9 балів і 9-й рядок.

Як повідомляв УНН, у заключному протистоянні 12 туру УПЛ київське «Динамо» в Одесі з рахунком 2:1 програло місцевому ФК «Чорноморець».

Джерело: unn.com.ua