Спорт

Новий абсолютний чемпіон світу у легкій вазі розповів про реакцію Лопеса

Новий абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Джордж Камбосос пригадав перші слова Лопеса після нокдауну. Теофімо був вражений міцністю та силою волі суперника, повідомляє 24 канал.

фото Matchroom Boxing

Вже у першому раунді Лопес побував у нокдауні, але у 10-му раунді відправив Джорджа на коліна на канвас. Камбосос підійнявся після нокдауну, що неабияк вразило американця.

«Я встав і показав свій дух. Я повернувся в бій в останні 30 секунд раунду і доніс кілька дуже хороших ударів. Коли я повертався у свій кут, я точно почув, як він обернувся і сказав: «Цей хлопець ненормальний, він зроблений зі сталі. Я не можу його позбутися»,– сказав Камбосос.

Переможець бою впевнений, що саме цей момент зламав психіку Лопеса. Австралієць розповів, що посміхався, коли повертався до свого кута. Наставник Джорджа не зрозумів реакції боксера та запитав його: «Чому ти смієшся?». На що Камбосос відповів: «Знаєте що? Тому що я зробив помилку, але тепер каратиму його протягом двох раундів. Дивіться, що я з ним зроблю».

Нагадаємо, боксери провели 12-раундовий бій. За роздільним рішенням суддів перемогу віддали Камбососу, Лопес зустрів вердикт із іронічною посмішкою на обличчі та не погодився з рішенням суддів.

Зазначимо, що у чемпіонських раундах Джордж завдав супернику потужних ударів, які привели до розсічення на обличчі Теофімо.

Додамор, що Лопес не може вимагати реванш. У контракті поєдинку не було опції другого бою. Все залежить лише від бажання боксера з Австралії.

Після протистояння Камбосос запропонував американцю провести ще один бій, але вже у його рідній країні.

Також австралієць пообіцяв поєдинок Василю Ломаченку.

Back to top button