Спорт

Німець Біглер залишив посаду тренера гандбольної збірної України

60-річний німецький спеціаліст Міхаель Біглер прийняв рішення залишити посаду головного тренера чоловічої національної збірної України з гандболу, передає 1news з посиланням на пресслужбу Федерації гандболу України.

«Під керівницвтом Біглера команда пройшла збори в угорському Балатонбогларі та Запоріжжі, після чого виступила на чемпіонаті Європи-2022. Через скасування контрольного турніру в Швейцарії збірна приїхала на континентальну першість не маючи ігрової практики, що не могло не позначитись на результатах. Особливо враховуючи значне оновлення складу, що сталось через омолодження збірної, а також через травми кількох лідерів (Євген Жук, Станіслав Жуков, Андрій Акіменко, Роман Чичикало). На Євро свої перші хвилини за націоанльну команду провели одразу шестеро виконавців.  Граючи в одній групі з топ-командами – Сербією, олімпійським чемпіоном Францією та віцечемпіоном минулого Євро Хорватією – «синьо-жовті» зазнали трьох поразок і не вийшли з групи», – зазначається у повідомленні.

Роботу в тренерському штабі збірної України продовжить В’ячеслава Лочман. Попереду у команди підготовка та участь у матчах відбору на чемпіонат світу-2023.

 

 

 

 

Back to top button