Спорт

Наймолодша українська гольфістка потрапила до Світового рейтингу серед аматорів

Кожної середи оновлюється Світовий рейтинг з гольфу серед аматорів. Цього тижня до WAGR увійшла Софія Пилипенко – наймолодша українська спортсменка, що наразі є в списку найкращих аматорів світу. Про це 1News повідомила прес-служба Всеукраїнської федерації гольфу.

Софія Пилипенко

Зазначається, що за три роки гри в гольф, тринадцятирічна Софія Пилипенко досягла високих результатів, неодноразово ставала переможницею та призеркою турнірів.

Федерація гольфу також додає, що вперше в історії українського гольфу вітчизняний спортсмен увійшов до WAGR ТОП-500. Іван Маловичко з 2020 року входив до тисячі найкращих в світі, менше ніж за рік, він піднявся у рейтинговій таблиці до 446 позиції та опинився серед півтисячі лідерів.

Іван Маловичко

На сьогодні, до WAGR входять 5 українців. Найвищу позицію займає Іван Маловичко. Також серед чоловіків до списку входить Михайло Голод – 696 місце. Він показав найбільший приріст за останнній час (+657) до рейтингу серед українців.

Серед дівчат до списку входять:

  • Растворцева Ельвіра – 1283 місце;
  • Федорович Марія – 1285 місце;
  • Пилипенко Софія – 2963 місце

Всі 5 гольфістів є членами Національної Збірної України з гольфу, що представляють Всеукраїнську Федерацію Гольфу та України в цілому на міжнародній гольф-арені.

Back to top button