На Чемпіонаті Європи з боротьби троє українок завоювали «золоті» медалі

В рамках чергового змагального дня чемпіонату Європи з боротьби, що триває у Бухаресті, представниці України здобули перші золоті медалі, інформує 1NEWS з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби.

У кваліфікації Алла Черкаосва потішила вболівальників та на туше здолала бронзову призерку Олімпіади та багаторазову призерку світу та Європи відому польську борчиню Агнешку Кордус. Наступна сутичка і знову володарка олімпійської “бронзи” та чемпіонка світу та Європи Джені Франссон зі Швеції. Боротьба за вихід в півфінал була запеклою, та українка перемогла з рахунком 4:3.

Півфінальну сутичку вона завершила достроково з рахунком 11:0, хоча суперниця Ірина Нетреба, що виступає під прапором Азербайджану володарка “бронзи” та чемпіонка багатьох міжнародних турнірів.

Фінальна зустріч з молодою амбітною борчинею з Чехії, яка має кілька медалей європейської та світової першості у віці 23 років завершилась з рахунком 11:6 на користь українки. Так, чинна чемпіонка світу стала ще й чемпіонкою Європи.

“Золото” у вазі 50 кг завоювала наша Оксана Лівач, яка по черзі перемогла Насірову з Азербайджану, чемпіонку світу та Європи серед 23-річних із Туреччини, а у фіналі виграла у представниці Болгарії (дворазова бронзова призерка ЧЄ серед 23-річних).

Варто відзначити, що ще одну золоту медаль до української скарбнички додала Ірина Гусяк.

Додамо, що в активі української збірної тепер три “золота” та дві “бронзи”.