Спорт

На Australian Open у вирішальному сеті введуть тай-брейк до 10 очок

Організатори першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open) затвердили новий регламент матчів на 2019 рік, інформує 1NEWS з посиланням на офіційний сайт Australian Open.

Вже з наступного сезону у вирішальному сеті тенісисти гратимуть “чемпіонський тай-брейк”.

Керівництво Відкритого чемпіонату Австралії прийняло рішення ввести “чемпіонський тай-брейк” з 2019 року. Таким чином, якщо суперники будуть доходити до рахунку 6:6 у вирішальному сеті, то розв’язка партії настане на тай-брейку до 10 очок.

Раніше за рахунку 6:6 у п’ятому сеті у чоловіків і третьому сеті у жінок проводився традиційний тай-брейк до семи очок. Якщо при досягненні тенісистами семи очок різниця в рахунку була менше двох, то тай-брейк тривав до різниці в два очки. Зараз гра буде зупинена, коли один з гравців набере 10 очок.

Це правило діятиме для змагань в одиночному розряді (основа і кваліфікація), в парному розряді, для юніорів і тенісистів-візочників. Єдиним турніром серії Grand Slam, на якому поки не ввели тай-брейк у вирішальному сеті, залишається Відкритий чемпіонат Франції Roland Garros.

Australian Open-2019 пройде в Мельбурні з 14 по 27 січня.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close