Спорт

МОК визначив міста-претенденти на проведення Олімпіади-2026

Зимові Олімпійські ігри 2026 року пройдуть канадському Калгарі, шведському Стокгольмі або італійських містах Мілан і Кортіна д’Ампеццо, інформує 1NEWS.

Таке рішення ухвалив Міжнародний олімпійський комітет.

“Міжнародний олімпійський комітет під час засідання запросив Калгарі (Канада), Мілан/Кортіна д’Ампеццо (Італія) та Стокгольм (Швеція) стати кандидатами на проведення зимових Олімпійських ігор 2026 року”, – йдеться у поширеному прес-релізі.

При цьому  у МОК наголосили, що допомагали містам-претендента розробити вигідні плани організації Олімпіади. “Ми тісно співпрацювали із зацікавленими містами, надаючи наш досвід та знання, а також пропонуючи їм гнучкість у розбудові проектів, що відповідають їх власним довготерміновим планами із розвитку та залишать тривалий спадок. Ми раді такій тісній співпраці із цими містами”, – сказав віце-президент МОК Хуан Антоніо Самаранч.

У організації додали, що у березні та квітні представники МОК відвідають кожне із міст-кандидатів та підготують свої рекомендації. Остаточне рішення щодо міста, яке прийме ці спортивні змагання, буде ухвалено у червні 2019 року.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close