Спорт

Міжнародна асоціація продовжила дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) продовжила дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА), запроваджену 2015 року через допінгові порушення, інформує 1NEWS.

IAAF вирішила не відновлювати ВФЛА у правах до повного виконання двох умов: надати підрозділу IAAF, що займається боротьбою з допінгом, допуск до всіх документальних даних і зразків російських легкоатлетів; відшкодування всіх юридичних витрат з допінгових справ російських легкоатлетів.

Дане рішення означає, що російські легкоатлети не зможуть виступити під прапором РФ, зокрема, на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який проходитиме в березні 2019 року у Глазго.

Раніше через дискваліфікацію ВФЛА у листопаді 2015 року російські легкоатлети втратили можливість виступати у міжнародних турнірах під прапором РФ. Тоді Всесвітнє антидопінгове агентство звинуватило спортсменів у вживанні допінгу, а тренерів – у спробі підмінити результати допінг-тестів. Більшість російських легкоатлетів не була допущена до Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

У липні цього року IAAF відмовилася поновити членство ВФЛА, вважаючи, що Росія не виконує необхідні для цього умови. Тоді країні пригрозили виключенням з організації за відсутність прогресу.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button