Спорт
Металіст 1925 оголосив про відхід двох футболістів з команди

Металіст 1925 прощається з двома гравцями
В’ячеслав Чурко та Владислав Калітвінцев залишають ФК Металіст 1925.
Про це повідомила пресслужба харківського клубу. Контракти обох футболістів, що діють до 30 червня поточного року, не будуть подовжені. Чурко та Калітвінцев виступали за Металіст 1925 з літа 2021 року.
В’ячеслав Чурко за два роки в клубі провів 44 матчі у всіх турнірах, забивши 2 голи та віддавши 2 асисти. Владислав Калітвінцев зіграв у 46 матчах, в яких відзначився 6 розиграшами: 2 голи та 4 асисти.
Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що Металіст 1925 залишать ще 6 гравців, серед яких, крім Чурка та Калітвінцева, також згадувалися воротар Олег Мозіль, захисники Василь Кравець, Євген Пасіч та Ігор Снурніцин.


Цікаво, як це вплине на команду. Сподіваюся, нові гравці зможуть заповнити ці вакууму.